Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10 0.5
Call Girls 06 January, 2021 2297
Viki
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Καλησπερα συναδελφοι. Χθες το βραδυ ειχα συναντηση με τη viki. Kαθυστερησα την κριτικη κατα μια(1) ημερα σκεπτομενως αν επρεπε να την αναφερω. Και αυτο για καποιο λογο. Και θα ξεκινησω λοιπον για τις λεπτομεριες. Η κοπελα ειναι διαφορετικη, (τωρα πια) λογω αλλαγης του μαλλιου της,ειναι με ανταυγιες,πιο κοντο και ισιο. Την αλλαγη την εκανε οπως μου ειπε και ιδια πριν απο δυο εβδομαδες, οπως επισης ειναι πιο αδυνατη απο τις φωτογραφιες. Τωρα, σε γενικες γραμμες ειναι μια πολυ ευχαριστη,ευδιαθετη και γλυκια κοπελα με ενα μονιμο χαμογελο. Και ας ερθουμε λοιπον στη μαχη στο κρεββατι,πιπα παρα πολυ καλη, μεχρι εξαφανισης του μοριου,με ωραια στησιματα,φιλι με γλωσσα αλλα οχι και βαθια,και στο sex με αρκετες αλλαγες στασεων cow girl και ιεραποστολικο και με αρκετες βαθιες ανασες (μαλλον αληθινες). Υπαρχει ομως μια σημαντικη λεπτομερεια (για εμενα) γι αυτο και ο λογως στον προλογο, οτι η κοπελλα οταν ηρθε δεν εκανε ντουζ. Μου ανεφερε οτι θα παει για ντουζ,αλλα τελικα φορεσε ενα κοκκινο κορμακι και μου εμφανιστικε. Προς στιγμην το προσπερασα. Μετα το τελος του πρωτου γυρου παλι δεν εκανε ντουζ. Εκανε ομως στο τελος,αρα θα παει στον επομενο και στο μεθεπομενο πλυμενη καθαρη. Εγω ομως το ξερω πριν να ερθει σε εμενα οτι εκανε ντουζ, θα το ξερει και ο επομενος και ο μεθεπομενος αραγε?.Και για αλλη μια φορα το γραφειο αψογο.Η κοπελα στο τηλεφωνο αμεση και ευγενικη.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 17, 2012
Πόλη
Aθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Εξτρά €
Οχι
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού