Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10 0.5
Viktoria Your Angels
Call Girls 17 February, 2022 1028
Καλό κι ευγενικό κοροτσάκι που θέλει να σε ικανοποιήσει
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
Η Βικτόρια είναι ένα μελαχρινό κοριτσάκι πολύ ευγενικό που πραγματικά προσπαθεί και θέλει να σε ικανοποιήσει. Έχει τα πιασιματάκια της, πρόσωπο στρογγυλό , στήθη μεγαλούτσικα τα οποία λόγω μεγέθους κατηφορίζουν ελαφρώς. Επίσης η επιδερμίδα της, λόγω ηλικίας αφράτη και βελούδινη.

Σε μένα όταν μπήκε στο δωμάτιο δεν όρμησε , όπως διαβάζω, αντιθέτως ήταν λιγουλάκι ντροπαλή. Όμως της όρμισα εγώ μιας και φορούσε πολύ σέξι ρούχα , όπως ζήτησα. Δεν έδειξε να ενοχλείται όμως κατάλαβα ότι επιθυμούσε να κάνει μπάνιο κι επειδή είμαι ευγενικός της το ... επέτρεψα.

Το κορίτσι δεν κάνει για PSE ή τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ, αντιθέτως είναι κάργα GFE . Αρχικά ήταν λίγο κουμπωμένη σιγά σιγά όμως λύθηκε άρχισε τις σφικτές αγκαλιές και τα φιλάκια. Εδώ να σημειώσω ότι προσπαθεί να δώσει γλωσσόφιλα όμως δε ξέρει, προσπαθεί όμως και γενικά υπακούει σχεδόν σε όλα.

Στοματικό θα έλεγα πάνω από το μέσο όρο, γενικά στο σεξ έχει αυτόν τον ερασιτεχνισμό που σε μένα αρέσει πολύ, σαν να πηγαίνεις με ένα κοριτσάκι που μόλις γνώρισες και όχι με μια επαγγελματία. Σε σφίγγει σφιχτά στο σεξ και βλέπεις ότι προσπαθεί να τελειώσει κι εκείνη.

Στο τέλος με αιφνιδίασε με ένα πολύ καλό μασάζ. Έβλεπα ότι αγωνιζόταν το καημένο να με ευχαριστήσει και να με ικανοποιήσει και το κατάφερε.

Το ραντεβού με την Βικτόρια ήταν καλό, δεν θα μου μείνει αξέχαστο αλλά ήταν καλό, στο τέλος έφυγα από το ξενοδοχείο με το χαμόγελο στα χείλη. Έβαλα μπορεί στο αν θα την ξαναδώ γιατί θέλω να συναντήσω κι άλλες.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 18, 2022
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
58
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 February, 2022
Μπουμπουκα στο στυλάκι σου
M
mad-or-bad
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: