Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 19 10 0.5
Για άλλη πήγαινα, με άλλη βρέθηκα τελικά
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Ξεκίνησα σήμερα να συναντήσω την Άντζελα που μου είχε κινήσει την περιέργια εδώ και αρκετό καιρό με τις βάρδιες που έκανε κατα καιρούς στο μαγαζί αλλά δεν ήξερα τι να περιμένω αφού δεν είχα δει ούτε κάποια φωτογραφία της αλλά ούτε την είχα πετύχει και από κοντά. Πρόσβαση στο μαγαζί πολύ εύκολη αφού περπάτησα από το μετρό που είναι αρκετά κοντά. Με καλωσόρισε η πάντα ευγενική κυρία της υποδοχή και μου ανακοίνωσε πως στην απογευματινή βάρδια ήταν δύο κοπέλες. Η Λολίτα και η Άντζελα. Λόγω το ότι ήταν ακόμα αρχή της βάρδιας τους δεν υπήρχε κάποιος άλλος πελάτης οπότε και πέρασαν στο σαλόνι και οι δύο να τις καμαρώσω. Με το που βλέπω την Λολίτα θυμήθηκα όσα έχουν γραφτεί για την κοπέλα και πως αν δεν μου άρεσε η Άντζελα θα την έκανα μια δοκιμή. Όπως και έγινε τελικά. Με του που εμφανίστηκε η Άντζελα με ξενέρωσε αρκετά διότι είχα πολύ μεγαλύτερες προσδοκίες για αυτό που θα συναντούσα, οι οποίες όμως δυστυχώς δεν επαληθεύτηκαν. Για να μην σας κουράζω η Άντζελα είναι πιο MILF κατάσταση, τουλάχιστον για μένα, και επειδή δεν είναι και πολύ του γούστου μου οι κοπέλες αυτές προτίμησα την Λολίτα.

Πέρασα αμέσως στο δωμάτιο και έδωσα τον οβολό μου στην κυρία της υποδοχής και της ζήτησα να περάσω με την Λολίτα. Μετά το σύντομο ντουζάκι μου η κοπέλα πέρασε στο δωμάτιο και μπορώ να πω πως οι πρώτες εντυπώσεις μου ήταν αρκετά θετικές. Kαθώς σκουπιζόμουν αρχίσαμε να κουβεντιάζουμε λιγάκι για να σπάσει ο πάγος και χωρίς να το καταλάβω βρέθηκε να μου γλύφει το αυτί και μετά όλο μου το σώμα μέχρι που έφτασε να μου πιπιλάει τα @@. Μέσα στην κάβλα η κοπέλα! Με παθιασμένη φωνούλα μου ζήτησε να πάμε στο κρεβάτι για να με περριποιηθεί καλύτερα. Και ακριβώς έτσι έγινε! Η κοπέλα δεν σταμάτησε να με φιλάει, να με γλύφει και να με χαϊδεύει σε όλο μου το κορμί. Της άρεσε και το άρωμά μου και κόντευε να με κατασπαράξει. Αφού εγώ είχα γίνει όχι απλά τούρμπο αλλά πύραυλος ξεκίνησα τα φιλιά και τα χάδια αλλά μόλις πλησίασα το νινάκι της με το χέρι μου δεν φάνηκε να το πολυγουστάρει. Για δακτυλοσκόπηση φυσικά ούτε λόγος να γίνεται. Δεν το ζήτησα καν... Δεν με πείραξε όμως τόσο πολύ αυτό και με το που είδε πως έιμαι έτοιμος μου φόρεσε την καπότα και ξεκίνησε την πίπα της ειρήνης. Δεν μπορώ να πω πως το κατέχει πολύ το άθλημα αφού ήταν κάπως ατσούμπαλη και χρησιμοποιεί αρκετό δόντι πράγμα που με ενόχλησε σε κάποια φάση όπου και την σταμάτησα να ξεκινήσουμε το σεξ.

Δυστυχώς και σε αυτό το κομμάτι δεν πήγαν τα πράγματα όπως ακριβώς τα περίμενα. Το νινάκι της αρκετά σφιχτό με πολύ καλή αίσθηση αλλά αφού ξεκίνσηα με ιεραποστολικό με το που έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου άρχισε να δυσανασχετεί. Αιφνιδιάστηκα λιγάκι μπορώ να πω αφού δεν το έχω ξαναπετύχει αυτό σε κοπέλα... Μου εξήγησε πως δεν την βολεύουν σε αυτή την στάση και πως πονούσε κάπως. Το σεβάστηκα και συνέχισα για λίγο στο ιεραποστολικό και έπειτα εκείνη με την φωνούλα της μου ζήτησε να την πάρω στα τέσσερα. Επειδή δεν γουστάρω να μου λένε τί να κάνω και τί όχι της ζήτησα να σταθεί όρθια να την βλέπω στον καθρέφτη αλλά έδειξε να μην με καταλαβαίνει και να προφασίζεται το κρύο πάτωμα για να το αποφύγει. Επειδή με όλο αυτό το νταβαντούρι άρχισα να χάνω την υπομονή και την συγκέντρωσή μου αλλά και με το κρύο πάτωμα μου ήρθε και εμένα μια κρυάδα, την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και άρχισα εκεί το σφυροκόπημα. Το στήσιμο της δεν με βόλεψε και σε συνδυασμό με το σφιχτό μουνάκι της με δυσκόλεψε, οπότε το τέλος ήρθε πολύ πιο σύντομα από ότι υπολόγιζα.

Συνολικά σαν εμπειρία δεν μπορώ να πως πως ήταν εντελώς καταστροφική, αλλά ούτε και από τις καλύτερές μου. Θα ήθελα να την πετύχω και κάποια άλλη φορά ώστε να βγάλω καλύτερα συμπεράσματα. Σίγουρα προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη με τις υπηρεσίες της και είναι αρκετά καθαρή και περιποιητική στα προκαταρκτικά της. Αν δεν βελτιώσει όμως λίγο την πίπα της αλλά και λίγο τα στήσιμο της δεν ξέρω αν θα έχει πολύ μέλλον ακόμα. Να συμπληρώσω επίσης πως το σώμα της αλλά και η ηλικία της δεν είναι για κοπέλα 22 χρονών όπως δηλώνει. Σίγουρα πάντως δεν συνιστάται για όσους ψάχνουν κοπέλες με μεγάλο στήθος.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άντζελα
Ημερομηνία
January 04, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 10 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού