Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 19 10 0.5
Ένα βράδυ με την Λίντα σε ένα χώρο αντάξιο της........
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Επίσκεψη στην Λίντα μετά από πολύ καιρό στο νέο χώρο που εργάζεται. Ένα πολύ ωραίο studio, μοντέρνο καθαρό, ευρύχωρο με όλες τις ανέσεις. Δωμάτιο με άνετο μπάνιο απομονωμένο από τον υπόλοιπο κυρίως χώρο. Διακριτικός φωτισμός, αποχρώσεις από γήινα χρώματα διακοσμούν και την κυρίως μεγάλη και άνετη κρεβατοκάμαρα.. Τηλεόραση που αντίθετα με τις περισσότερες των περιπτώσεων δεν παίζει πορνό, αλλά εναλλάσσονται όμορφες φωτογραφίες, κάτι που κάνει την αναμονή πιο ευχάριστη.

Χρειάστηκε να περιμένω πολύ, παρόλο που μπήκα «αβλεπί» στο άκουσμα του ονόματος της από την ευγενική υπηρεσία. Μόλις με είδε χαμογέλασε και της έκανε ευχάριστη έκπληξη το γεγονός ότι με ξανάβλεπε μετά από τόσο καιρό (γύρω στους 6 μήνες) όπως τουλάχιστον μου είπε.. Ξανθιά αυτή την φορά, αλλά με την ίδια όμως διάθεση και χιούμορ που την διακρίνει, μιλήσαμε για λίγο

Στα της κλινοπάλης :
Ξεκινήσομε με ένα χαλαρωτικό μασάζ/προσφορά από πλευράς της, μέχρι την στιγμή που ένα αισθησιακό body to body έδωσε το εναρκτήριο λάκτισμα για το ξεκίνημα των προκαταρκτικών και κατά συνέπεια του αγώνα.
Αυτή την φορά τον «επιθετικό» ρόλο τον είχα εγώ. Για να είμαι πιο συγκεκριμένος, τις περισσότερες πρωτοβουλίες τις πήρα εγώ σήμερα, με την Λίντα αποδέκτη των επιθυμιών μου, αντίθετα με τις άλλες φορές που ήμουν «έρμαιο» στα χέρια της..
Πολλά προκαταρκτικά από μεριάς μου με φιλιά, γλειψίματα, χάδια σε όλο το μήκος και το πλάτος το σώματος της. Η συμμετοχή της κορυφαία και ειδικότερα στην περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής της. Η ανταπόκριση της ήταν σε επίπεδα συντρόφου και όχι επαγγελματία, κάτι που με έφτιαχνε αρκετά ώστε να συνεχίζω για πολύ ώρα την φιλοφρόνηση.
Συνέχεια με στοματικό από πλευράς της, με υψηλού επιπέδου τεχνική. Βαθύ, υγρό, με χτυπήματα της γλώσσας στο κορμό. Τα @@κια είχαν την τιμητική τους, με άψογο καραμέλωμα., για να μας βρει η επόμενη πράξη σε μια τριλογία από 69 με την Λίντα από επάνω, μετά από κάτω, αφού μεσολάβησε και σε πλάγια θέση.

Και στο sex αυτή την φορά «πρωτοτυπήσαμε». Αντί για την ποικιλία και τις πολλές εναλλαγές στάσεων που κάνουμε συνήθως, μια μόνο στάση ήταν αρκετή: Το ιεραποστολικό. Σε κλίμα gfe με σφικτές αγκαλιές, πιπιλίσματα στους λαιμούς και τα αυτιά, αναστεναγμούς, βογκητά και όλα τα σχετικά από την αρχή μέχρι το τέλος της διαδικασίας.

Γνωριζόμαστε πλέον καλά και παρόλο που πολύς κόσμος περίμενε, ξάπλωσε δίπλα μου ακουμπώντας το κεφάλι της στο στήθος μου και μιλήσαμε αρκετά. Το «κλου» της κουβέντας ήταν όταν χαμογελώντας μου είπε ότι «προβληματίζεται» που χάνει την αγριάδα της και γίνεται πλέον πιο «γατούλα», μιας και θεωρείται από τις κορυφαίες pse παρουσίες των studio.
Η Λίντα είναι μια από τις σταθερές αξίες του χώρου, και ότι και να γράψω παραπάνω γι΄αυτην θα κουράσει, μιας και οι επιδόσεις της είναι γνωστές. Το μόνο που έχω να συμπληρώσω είναι πως την θεωρώ μια σίγουρη επιλογή που τιμάει τα χρήματα που παίρνει και δεν είναι τυχαίο ότι εδώ και πολύ καιρό είναι στα top ονόματα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Κοπέλες διαθέσιμες
καμια αλλη
Ημερομηνία
March 21, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
+20 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού