Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 19 10 0.5
Σίγουρη κατάθεση χρημάτων.
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Μόλις επέστρεψα από τη Λίντα. Είχαν προηγηθεί 2 αποτυχημένες προσπάθειες κάποια απογεύματα,διότι λόγω φοβερού συνωστισμού στο σαλόνι την είχα κάνει. Σήμερα την ώρα που πήγα η κατάσταση ήταν πιο χαλαρή και πέρασα αμέσως στο δωμάτιο. Αυτή τη φορά μπήκα στο άλλο δωμάτιο,το οποίο είναι πιο μικρό ,όμως διαθέτει πλήρως ότι χρειάζεται ένας πελάτης. Έκανα ντους και περίμενα λίγο. Κάποια στιγμή εμφανίζεται η θεά και... παίρνει φωτιά το κρεβάτι. Η Λίντα για όσους δεν τη γνωρίζουν είναι μια ζωντανή κούκλα. Καλλίγραμο σώμα γύρω στο 1,70 με καλοσχηματισμένα στήθη και κουκλίστικο πρόσωπο,πλαίσιομενο από ξανθά μαλλιά σε στυλ καρέ. Με πλησιάζει και η κατάσταση είναι "δεν περιγράφω άλλο". Με τη Λίντα γνωριζόμαστε πολύ καιρό και πολύ καλά κι έτσι κάθε συνευρεση μας είναι εντυπωσιακή. Διήρκησε πολύ ώρα (μαζί με την κουβεντούλα στο τέλος) και περιλάμβανε σχεδόν τα πάντα. Μασάζ,στάση 69 ,μανιασμενο στοματικό με τέλεια περιποίηση @@,ελεύθερα πιασιματα με δακτυλοσκοπήσεις και σεξ σε δύο στάσεις: ιεραποστολική και cow girl. Η κατάθεση ήρθε μέσα σε έκσταση. Για μια ακόμα φορά λοιπόν είχα μια εντυπωσιακή και τέλεια από όλες τις απόψεις συνευρεση με τη Λίντα. Μια κοπέλα που σέβεται και τιμάει τα λεφτά του πελάτη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Κοπέλες διαθέσιμες
0
Ημερομηνία
April 29, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 April, 2012
Η κοπέλα είναι όντως δυναμήτης και θα συμφωνήσω για το VFM. Είναι ίσως από τις λίγες εκεί έξω που πραγματικά κάνουν τα ΠΑΝΤΑ για να περάσεις τέλεια μαζί της. Τέλεια επαγγελματίας και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ. Δυστυχώς δεν είναι του γούστου μου ο σωματότυπός της και δεν την έχω τιμήσει πολλές φορές (1 ή 2 νομίζω) αλλά αξίζει κάθε cent για όσους το σκέφτονται. Η γκόμενα δεν παίζεται! Απόλυτη PSE...
A
agapoulas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: