Αναζήτηση

Review Detail

8.4 17 10 0.5
Studio November 30, 2020 3255
Ιρένα
Overall rating

7.9
Απογευματινή επισκεψη στη Βριλησσού, με σκοπό να συναντήσω την Ιρένα από την Τσεχία. Η κυρία στο studio ευγενικότατη, μου παρουσίασε την κοπέλα και το πρόγραμμα το οποίο είναι πλήρες για όποιον ενδιαφέρεται. Πάγια τακτική μου να παίρνω απλά προγράμματα σε κοπέλες που πρωτοσυναντώ όπότε έδωσα το 50άρικο και προχώρησα στο δωμάτιο. Για το συγκεκριμένο studio έχω πολύ καλή άποψη μια και πάντα καθαρό είναι και έχει και ντουσιέρα και νυπτήρα.

Δεν πρόλαβα να βγω από το ντους και μπήκε η Ιρένα στο δωμάτιο. Είναι μελαχροινή με μακρί μαλλί κανονικό ύψος, 3αράκι στήθος.
Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της λίγο σκληρά, αλλά σε κάνει να θες να τη βάλεις κάτω... Παρόλα αυτά δεν έχει αυτή τη λάμψη και αυτό το σκέρτσο και χαμόγελο θέλω όταν μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο.

Λίγο το μπλά μπλα στην αρχή, τα ελληνικά της μια χαρά είναι, και φτάνουμε στα προκαταρκτικά. Υπερβολική χρήση χεριού που δεν νομίζω να χρειαζόταν γιατί ήμουνα ήδη σε καλό δρόμο :) Αγκαλίτσες, φιλιά, δακτυλάκι της βάζετε άφοβα και αρκετά καλή η περιποίησή της στα @@. Το στοματικό της επίσης καλό και πλέον ήμουν έτοιμος για δράση....

Καλή η συμμετοχή της στη συνέχεια, ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό και η κατάθεση έγινε στα τέσσερα. Αλλάξαμε πάλι λίγα λόγια και έφυγε από το δωμάτιο. Δεν ήταν άσχημη η εντύπωση που αποκόμισα από τη συνάντηση αυτή, έχω περάσει και καλύτερα και χειρότερα. Ήταν σίγουρα πάνω από το μέσο όρο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ιρένα η Τσέχα
Ημερομηνία
May 23, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Report this review Was this review helpful? 1 0