Αναζήτηση

Review Detail

8.4 17 10 0.5
Studio November 30, 2020 3255
Μια σαλλονικια από το Μπερατ
Overall rating

7.7
Την ξαναγράφω την κριτική μου, γιατί με την προηγούμενη κάτι έγινε και δεν ποσταρίτηκε.
Δεν είχα και πολύ χρόνο για να την γράψω πιο άμμεσα.

Τρίτη 24/11 βρέθηκα αναπάντεχα κοντά στο βουνό της αμαρτίας για επαγγελματικούς λόγους και μιας και ξεμπέρθεψα γρήγορα, είπα να κάνω καμια τσάρκα στα ιδρύματα της Βριλησσού.

Στο πρώτο που μπήκα, εκει και κατέθεσα.

Μου άνοιξε η ίδια η κοπέλα φορόντας μονο το στριγκάκι της και απουσίας τσατσάς αυτοπαρουσίαστηκε και έδωσε τον τιμοκατάλογο. (αυτό μου άρεσε παρα πολύ, μερικές φορές σκέφτομαι τι χρειαζονται η παλίογριες)

Λοιπόν η δεσποινής Δέσποινα είναι ένα όμορφο κοριτσάκι της παραδιπλανής πόρτας (αν ήταν της διπλανής θα τον ειχα κάνει σφεντόνα) όχι πα.νω από 23 με πολύ νάζι και μπρίο. Οχι κάτι το πολύ εντυποσιακό αλλά με καλό φυσικο όρθιο στηθάκι και καβλερη ρογίτσα, μαλλάκι ίσιο καρεδάκι μελαχρινό, καλό κωλαράκι και μεσούλα δακτυλίδι και δέρμα βελούδο.

Ο χώρος καθαρός και με σχετική αισθητική, το δωμάτιο με γωνιακί ντουζίερα και νηπτήρα, πετσετούλα καθαρή και τα σεντόνια κόκαλο.

Η Δέσποινα συστήθηκε ως σαλλονικία αλλά μάλον αλμπανο είναι από τα νότια (Μπεράτι-Λεσκοβικο κλπ)
Δεν έχω πρόβλήμα άλλωστε με την καταγωγή της αν αισθάνεται Ελληνίδα (αν και πρέπει να φάει πολλους πουτσους ακόμα για να βαφτισθει). Είπα να της μιλήσβω αρβανίτικα αλλά σκέφτικα να μην της χαλάσω το όνειρο.

Στην ουσιά η μικρά στη συμπεριφορά της ήταν σωστή.
Μου έδειξε την ντουζιέρα και μου είπε ότι έχει ζεστό νερό. Το εκτίμησα και αυτό και έκανα ένα γρήγορο ντουζ, άλλωστε η καθαριότητα μιση αρχοντιά. Μπήκε την ωρα που σκουπιζόμουνα και το εκτίμησε και αητή ότι είμουνα εβοδιαστός.
Με ξαπλώνει στο φρεσκοστρωμένο κρεβάτι και ξεκινά φιληματάκια και χαδάκια στο σωμα μου και γω στο δικό της.
Πολύ καθαρό μουνάκι και φρεσκοξυρισμένο, με μικρά μουνόχειλα. Την χάδιεξα στη μιουμιού της αλλά δεν την δακτυλοσκόπισα.
Μου σηκόθηκε καλά και μετα μου φόρεσε τον σκούφο.
Πίπα καλή και εβαφρο περασμα της γλώσσας στα αρχίδια. Την κατέχει την τέχνη της πίπας με ή χωρίς χέρια.
Την καβάλησα ιεραποστολικά (σκέφτηκα να την προσηλητισω στον χριστιανησμό) αλλά το μουνί της ειχε πολύ κρέμα. Μετα την γυρισα στο πλάι για να την πέρνω μάτι στον καθρέπτι. Στό τέλος στα 4ερα όπου και κατέθεσα.

Γενικά η Δεσποινα δεν με χάλασε, αλλά ουσιαστικά η αλβανική κουτοπονηρια που έδειξε σε κάποια σημιά και η προσποιητή ευγενιά της, με άφησαν λίγο απόμακρο. Τεσπα παλμαλ

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 23, 2010
Τιμή €
50
Εξτρά €