Αναζήτηση

Review Detail

8.4 17 10 0.5
Studio November 30, 2020 3260
Απρόσμενα καλή εμπειρία...
Overall rating

9.1
Την Πέμπτη ξημερώματα επισκέφθηκα για πρώτη φορά το Βριλησσού 60 αποφασισμένος να τιμήσω για πρώτη φορά τη Ζέτα (ή Μυρτώ). Εντυπωσιακή παρουσία στο σαλόνι, δεν δίστασα καθόλου να πάρω το φουλ πρόγραμμα των 120 ευρώ, παρόλο που έχω μια μικρή ένσταση εδώ. Πιστεύω δηλαδή ότι η Ζέτα θα έπρεπε να περιλαμβάνει στην τιμή των 100 ευρώ τον συνδυασμό του ελεύθερου στοματικού και του πρωκτικού.

Η Ζέτα ήταν απλά φοβερή στο social time, συζητήσαμε για κανένα πεντάλεπτο τουλάχιστον το θέμα που έχει ανοιχτεί για αυτήν στο φόρουμ, πριν περάσουμε στη μάχη. Τα στήθη σιλικόνης της Ζέτας, απλά τα καλύτερα που έχω δει ποτέ στη ζωή μου, και έχω δει πολλά. Ούτε υπερβολικά στο μέγεθος, με τέλεια τοποθέτηση στις ρόγες στα ιδανικά σημεία για να προσφέρουν οπτική αρμονία. Ξεκίνησα να γλύφω τα στήθη της με φοβερή όρεξη και να της τα χουφτώνω απαλά, μια και μου άρεσε πολύ η αίσθησή τους, θύμιζαν πολύ έντονα φυσικό γυναικείο στήθος.

Μετά η Ζέτα ξεκίνησε ένα φοβερό ελεύθερο στοματικό με πολύ μεγάλη ποικιλία κινήσεων και τεχνικών που με απογείωσε κυριολεκτικά. Από όλα είχε ο μπαξές: και deep throat μέχρι ολοκληρωτικής εξαφάνισης του εργαλείου μου στο στόμα της, και περιποίηση στα μπαλάκια, και καθόλου χρήση χεριών, και χέρια και χείλη στο κεφάλι! Μου έκανε μεγάλη εντύπωση ειδικά στο deep throat, η άνεση με την οποία μου τον "εξαφάνιζε" στο στόμα της χωρίς να νιώθω σχεδόν καθόλου τα χείλη της, σκεφτόμουν "Τι διάβολο, μήπως η Ζέτα καταπίνει σπαθιά Σαμουράι στον ελεύθερο χρόνο της;" Μοναδικά μείον στο στοματικό το ότι η Ζέτα δεν με κοίταγε στα μάτια, στοιχείο που μου αρέσει πολύ, καθώς και ότι θα ήθελα λίγη περισσότερη πίεση από τα χείλη της στο όργανό μου. Θεωρώ ότι είναι και δικό μου λάθος, αν απλά της τα είχα ζητήσει η Ζέτα θα τα είχε κάνει και τα δύο, είμαι σίγουρος.

Καθώς συνέχιζε το ελεύθερο στοματικό με μένα ξαπλωμένο ανάσκελα, η Ζέτα με μια φοβερή κίνηση (ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς κατάφερε και με γύρισε επάνω της τόσο εύκολα) με σήκωσε στα γόνατά μου καθώς εκείνη ξάπλωνε ανάσκελα, και βρέθηκα με τη μία σε ένα καταπληκτικό ισπανικό με το όργανό μου να βρίσκει καταφύγιο ανάμεσα στα δύο υπέροχα στήθη της, ενώ αρκετές φορές τον έσπρωχνα απλά λίγο μπροστά για να καταλήξει μέσα στο στόμα της! Ουάου!!!

Είχε φτάσει πια η ώρα για να μπει το σκουφάκι, και το αστείο με τα παιχνίδια μας τόση ώρα στο κρεβάτι είναι ότι το ψάχναμε και δεν το βρίσκαμε! Τελικά βρέθηκε και τοποθετήθηκε και ζήτησα από την Ζέτα νά έρθει σε κανονικό cow girl (όχι ανάποδο δηλαδή), και να ξεκινήσει με πολύ απαλούς χαλαρούς ρυθμούς, όπως μου αρέσει να ξεκινάω πάντα. Ξεκινήσαμε από μπροστά, αλλά πολύ γρήγορα ζήτησα την "πίσω πόρτα", λέγοντας από την Ζέτα να μην αλλάξει στάση. Σε αυτό ακριβώς το σημείο ήταν και "όλα τα λεφτά" για μένα της συνάντησης! Όπως ήταν καβάλα, τον έβγαλε από μπροστά τον τοποθέτησε στον "στόχο", και τον έβαλε πίσω αργά και σιγά σιγά, επιτρέποντάς μου να εισπράξω όλη τη γλύκα της διείσδυσης. Ακόμα θυμάμαι έντονα εκείνες τις στιγμές, φοβερή αίσθηση!

Συνεχίσαμε πρωκτικό για μερικά λεπτά στο cow girl, και μετά ήρθε η ώρα του ιεραποστολικού. Γύρισα τη Ζέτα ανάσκελα, έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου, και ακάθεκτος συνέχισα με το πρωκτικό μέχρι το τέλος, που όμως δεν ήρθε γρήγορα, σχεδόν κανένα δεκάλεπτο πολιορκούσα την πίσω πόρτα της Ζέτας, στην αρχή απαλά και σιγά, αλλά στο τελευταίο πεντάλεπτο είχα γίνει πια πύραυλος, οι στροφές άρχισαν να ανεβαίνουν και οι διεισδύσεις ήταν πια πλήρεις, με ολόκληρο σχεδόν το μήκος μου! Εδώ να πω ότι είχα πάει απόλυτα "προετοιμασμένος" για να μην τελειώσω γρήγορα, προερχόμουν δε από συνεχόμενες καθημερινές καταθέσεις κάθε μέρα και με άλλο "χαρτζηλικωμένο" μωρό από την προηγούμενη Κυριακή. Είχα ξεκινήσει δηλαδή από Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη για να καταλήξω Πέμπτη ξημερώματα στη Ζέτα.

Όταν τέλειωσα, ουσιαστικά σχεδόν ακριβώς επάνω στο μισάωρο, ένιωθα λίγο περίεργα μια και πίστευα ότι μπορεί και να είχα κουράσει τη Ζέτα μετά από δεκαπεντάλεπτο πρωκτικό σφυροκόπημα! Τη ρώτησα λοιπόν και μου απάντησε με ένα γλυκό χαμόγελο "Καθόλου μωρό μου" που με γέμισε με ικανοποίηση!

Ένα πολύ γλυκό μωράκι, που απόλαυσα κάθε στιγμή μαζί της! Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα την ξαναδώ πολύ σύντομα σε outcall, όπου θα έχω όλη την άνεση χρόνου να παίξω μαζί της όπως έχω φανταστεί!...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ζέτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Ζέτα
Ημερομηνία
February 23, 2012
Τιμή €
120
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα