Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10 0.5
XXX Bars 10 March, 2013 7318
Πολυ ωραια!!!
Γενική βαθμολογία
 
7.7
πολυ ωραιο μαγαζι και ωραιο ατμοσφαιρα ! ερχονται κοπελες στο τραπεζι και σου πιανουν τη κουβεντα !!! οχι οοπως αλλα μαγαζια που ερχονται κ κατευθειαν σε ρωτανε για χωρο κτλπ !!

οι κοπελες διαλεχτα κομματια ! σε μενα ηρθε η ροζα. Καυλακι μελαχρινο-μαυρακι απο κολομβια , μιλαγε ισπανικα ( μιλαω κ εγω) και πιασαμε την κουβεντα ! την κερναω φθηνο ποτο και χαδια και φιλια στον λαιμο και εβαζε κωλο πανω στο πουλακι και καβλωνα και και και......μου λεει "παμε.." πριν προλαβει να τελειωσει λεω ναι παμε παμεεε , ποσο της λεω? λεει 50 - 70 - 100 , αα λεεω 50 κ βλεπουμε... τελοςπαντων παμε πανω στο στουντιο και βγαζει κατι βυζιαααααα πω τρελαθηκα. με πεταει κατω κ περνει ενα τσιμπουκι κολομβιανικο !!!

της λεω ελα πανω κωλαρα μου γιατι θελω να σε δω απο.....μεσα.... ανεβενει πανω κ καβαλαει η γαζελα τον γαζελο !!! φωνες πολλες η ροζα....τελειωνω και θυμωσε γιατι ηθελε να μεινω κια λλο μεσα της ωστε να τελειωσει κ αυτη !

φευγω με φιλια και συνεχιζω στη παρεα στο τραπεζι μου. Χορος στη πιστα απο κοπελα και ωραια μουσικη ! Μετα κατεβενει κ αυυτη κ καθεται στη μπαρα με τις αλλες φιλες!!! Ολο ματιες μου πεταγε κ εγω ανταποδουσα. Χαμογελα κ τα σχετικα!

Ωραια βραδια , αν θελετε να περασετε ωραια βραδια με φιλους ( 4-5 ωστε να παρετε μπουκαλι κ να μοιραστειτε εξοδα! ) , και σεξ με τρελα !

Πληροφορίες

Είσοδος
οχι
Ημερομηνία
March 02, 2015
Κοπέλες διαθέσιμες / Διάθεση κόσμου
ροζα και αλλες
Τιμή ποτού κοπέλας
5 - 8 - 10
Service κοπέλας
  • Παρέα
  • Φιλιά
  • Χάδια
  • Φραπέ
  • Μπριζόλα
H είσοδος επιτρέπεται
Μόνους άντρες χωρίς συνοδό
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού