Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 2 10 0.5
Call Girls 21 October, 2013 1027
Παίδες, μακριά!
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Λοιπόν, μείνετε μακριά. Απ'ότι έχω δει στο site φεύγει σύντομα, αλλά και πάλι, ας μην την πατήσει κανείς.
Η γκόμενα απέχει πολύ από τις φωτό, αν και είναι η ίδια. Πρόσωπο πολύ κατώτερο από αυτό που βλέπουμε, με προβληματικά δόντια. Στήθος μεγάλο αλλά πολύ μαλακό. Με το που μπήκε μέσα στο δωμάτιο ξενέρωσα γιατί φορούσε ένα εντελώς φτηνιάρικο φόρεμα. Μου ζητάει μπροστά τα λεφτά, της τα δίνω, και ξεκινάει να μου τρίβεται. Ανταποκρίνομαι κι εγώ και αρχίζει η φάση. Της λέω, δεν θα πας για μπάνιο; Μου λέει "έχω κάνει απ'το σπίτι μου...".Κακό σημάδι, αλλά εγώ το δέχομαι και συνεχίζω. Πάω να της κάνω γλειφομούνι, αλλά δεν με αφήνει γιατι "δεν της αρέσει". Καλύτερα να μου πείτε, καθώς η καθαριότητα της ήταν αμφισβητήσιμη. Αρχίζω να ασχολούμαι με τα βυζιά της, όπου ανάμεσα ψιλομυρίζανε. Ιδρωτίλα μάλλον, αλλά ποτέ δεν ξέρει κανείς.
Αρχίζει να μου παίρνει πίπα. Όχι άσχημη τεχνική, αλλά καταλάβαινες ότι το κάνει μηχανικά, καθώς συνέχισε να το κάνει με τον ίδιο απαράλλαχτο τρόπο. Άρχισα να της δίνω οδηγίες, αλλά συνεννόηση μπουζούκι. Ξέρει ελάχιστα αγγλικά. Τέλος πάντων, κάναμε ένα πισωκολλητό και μετά...ουδέν. Η γκόμενα ήταν σαν ζόμπι από άποψη συμμετοχής. Λες και ήμουν στη Φυλής. Στο break τι να πούμε; Μηδενική συνεννόηση. Έτσι πάααλι άρχισε να μου παίρνει μία πίπα (υπόψιν πως φίλαγε στο στόμα με κλειστά χείλη και το απέφευγε ακόμη κι αυτό). Πάλι μηχανικά, περισσότερο από πριν. Όταν έχυσα, πετάχτηκε σαν ελατήριο για να μην πάει τίποτα στο στόμα της.
Το αποκορύφωμα ήταν πως ετοιμάζεται να φύγει και της λέω "δεν θα κάνεις μπάνιο"; Μου λέει όχι "θα κάνω σπίτι μου"!
Το κορίτσι ήρθε Ελλάδα για λίγες ημέρες να κάνει καμία αρπαχτή. Αλλά δεν φταίει αυτή. Φταίει το γραφείο.
Δεν μπορεί το γραφείο athensgirls.net να φαίρνει ό,τι νά'ναι. Και όχι μόνο αυτό, αλλά να μην τους δίνει και κάποιες οδηγίες περί καθαριότητας, dress code και συμπεριφοράς (τι πάει να πει δεν της αρέσει το γλειφομούνι "I don't like it" όταν πήγα να της το κάνω;-βέβαια καλύτερα γιατί σας είπα πως ήταν από καθαριοτητα). Το γραφείο δεν είναι μόνο για να της φέρνει εδώ και να τους κλείνει ραντεβού. Υποτίθεται πως εμπιστεύεσαι ένα γραφείο και τους προαναφερθέντες λόγους. Εγώ δεν έχω σκοπό να το δοκιμάσω ξανά στο άμεσο μέλλον, και ας βλέπω να φέρνει πολλές φέτος.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 24, 2013
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 19 4

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού