Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10 0.5
Call Girls 24 May, 2017 9761
Δεν έφταιγε εκείνη
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Το σκέφτηκα πάρα πολύ αν έπρεπε να γράψω αυτή την κριτική. Δεν ήταν από τα ραντεβού που πέρασα καλά και σε πολύ μεγάλο ραντεβού έφταιγα εγώ κι όχι το κορίτσι. Η Ξένια είναι αυτή που ξέρουμε, εξάλλου την είχα ξαναπάρει και είχα περάσει καλά κυρίως γιατί σου βγάζει γούστα. Ήξερα δηλαδή τι θα έβλεπα και πως θα κυλούσε το ραντεβού. Ήρθε και νωρίτερα για να με εξυπηρετήσει. Ήταν ορεξάτη και πργματικά έκανε ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ότι περνούσε για να περάσω καλά. Εγώ όμως ....δεν, τίποτα, στην αρχή κάτι έγινε αλλά μετά τζίφος, όλα μου έφταιγαν και κυρίως το πολύ πολύ αδύνατο σώμα της (μάλιστα απόρησα πως τα κατάφερα την προηγούμενη φορά).
Τι έφταιξε; Να σας πω. Πριν μπω στο ξενοδοχείο είδα το πρώην Γκαλινάκι και ψιλοφτιαχτήκαμε. Ήρθε και στο δωμάτιο για λίγο διότι της είπα ότι σε περίπτωση που η Ξένια δεν μπορούσε ή αργούσε θα έβλεπα εκείνη, συνεχίσαμε το μπαλαμούτι για κάνα 10λεπτο αλλά ειδοποιήθηκα ότι ερχόταν κι έτσι έφυγε, δεν ήθελα να φανώ αναξιόπιστος στο γραφείο.
Ε όταν μπήκε στο δωμάτιο η Ξένια η σύγκριση με το πρώην Γκαλινάκι ήταν καταλυτική. Παρόλη την προσπάθεια που κατέβαλε , απόρησα μάλιστα με την υπομονή και την επιμονή της αλλά τίποτα, δεν μπόρεσα, σκφτόμουν συνεχώς το Γκαλινάκι ρε γαμώτο. Πάντως η Ξένια είναι ένα κορίτσι που σου βγάζει γούστα και είμαι σίγουρος ότι θα περνούσα καλά αν ........
Εγώ για τις φιλότιμες προσπάθειες που κατέβαλε τη συμπάθησα πολύ, είναι ένα πολύ φιλότιμο κορίτσι που κάνει σχεδόν τα πάντα για να σε ικανοποιήσει, βέβαια πρέπει να σ' αρέσει το πολύ αδύνατο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 09, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Εξτρά €
-
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
Extra ball
Οχι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Ηλικία Πελάτη
54
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 June, 2018
Λιάρη σε καταλαβαίνω δύσκολη η σύγκριση μεταξύ 2 κοριτσιών και ειδικά μέσα από τέτοια ασυνήθιστη περίσταση. Αλλά και εσύ βρε καλέ μου άνθρωπε τι το ήθελες το πιτσι πίτσι με το λουκουμάκι πριν το ραντεβού σου?
V
voyager
29 June, 2018
Χαχαχα έλα ντε, αλλά να έτσι που την είδα ντυμένη στην τρίχα με το πολύ σέξυ φορεματάκι της, ήρθε και κοντα μου χαμογελαστή τι να κάνω ο φουκαράς; Πολύ ήθελα νομίζεις; χαχαχαχα
L
liaris
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: