Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10 0.5
Call Girls 24 May, 2017 9797
Ικανοποιητικα
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι είναι η πρώτη μου φορά με call girl και για αυτό η κριτική μου μπορεί να μην είναι αντικειμενική καθώς δεν έχω μέτρο σύγκρισης με κάποιο άλλο call girl. Την Ξένια την διάλεξα γιατί ποτέ στο παρελθόν δεν είχα σχέση με κάποια κοπέλα τόσο λεπτή , οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω κάτι το διαφορετικό για μένα και επίσης ήθελα ως extra το αναλ. Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν εύκολη και η κοπέλα πολύ ευγενική , ζήτησα συνάντηση μια ώρας με την Ξένια και με extra το anal . Η Ξένια έφτασε στο ξενοδοχείο με 10 λεπτά καθυστέρηση πράγμα το οποίο δεν με ενόχλησε , ήταν χαμογελαστή φόραγε ένα μαύρο φόρεμα και μαύρα εσώρουχα. Με είδε μαγκωμένο και για να σπάσει ο πάγος ξεκίνησε να μου μιλάει και να μου κάνει πλάκα ( πχ γιατί ένα νέο παλικάρι σαν και εσένα κανόνισε με ένα call girl κτλ). Μέτα από μια μικρή συζήτηση μπήκε στο μπάνιο για να κάνει ένα ντους και βγήκε γυμνή και αφού είχα γδυθεί και εγώ, ξεκίνησε να μου κάνει στοματικό με προσπάθεια για dt το οποίο κατάφερε ! Στην συνεχεία της ζήτησα να με καβαλήσει πράγμα το οποίο έκανε αφού πέρασε προφυλακτικό ! Ήταν αρκετά καλή σε αυτή την στάση με διάφορες αυξομειώσεις στην ταχύτητα και στο βάθος της διείσδυσης και μπορούσα να παίζω με τις ρώγες τις. Στην συνεχεία προχωρήσαμε σε ιεραποστολικο με εκείνη να παίζει με τον εαυτό της και μετά με τα ποδιά της πάνω στους ώμους μου.Της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για πρωκτικό αλλά μου αρνήθηκε γιατί είχε ξεχάσει την κρέμα μου είπε και με το μέγεθος μου θα πονέσει. Με δυσανεσχετησε λίγο εδώ γιατί ένας από τους λόγους που την διάλεξα ήταν το αναλ και το είχα ζητήσει απο την κοπέλα στο τηλέφωνο. Συνεχίσαμε ιεραποστολικα και μετά από λίγο της ζήτησα να τελειώσω στο στόμα της ! Έβγαλα το προφυλακτικό και προσπάθησε για ώρα με το χέρι και με στοματικό να με κάνει να τελειώσω αλλά λόγω άγχους δεν μπορούσα και επειδή την έβλεπα ότι είχε κουραστεί της είπα να αναλάβω εγώ και μετά από λίγο τελείωσα στο στόμα της όπου σηκώθηκε και τα έφτυσε στο μπάνιο. Μπήκε για μπάνιο και όταν βγήκε χτύπησε το τηλέφωνο ότι έχει περάσει η ώρα. Σε γενικές γραμμές δεν πέρασα άσχημα δοκίμασα κάτι καινούργιο και διαφορετικό σε σωματοτυπο αλλά δεν μπορώ να πω ότι μου έμεινε κάτι αξιομνημονευτο . Ίσως αν είχε δεχτεί αναλ να είχα μείνει πιο ευχαριστημενος. Στο ερώτημα αν θα την ξανασυναντουσα απάντησα μπορεί με την προϋπόθεση να δεχόταν αναλ.
Υγ : Η Ξένια σκέφτεται να κάνει προσθετική στήθους σύντομα γύρω στο 2,5αρι θα το πάει από ότι μου είπε όποτε όσοι την προτιμούν με μικρο ας βιαστούν.
Υγ2 : Ευχαριστώ όλους τους χρήστες του φορουμ για την ενημέρωση που παρέχουν με διάφορους τρόπους ( σχόλια , κριτικές , μηνύματα) καθώς με βοήθησαν αρκετά στην επιλογή μου !

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 29, 2018
Πόλη
Γλυφαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
Extra ball
Οχι
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
27
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 September, 2018
Λες φιλί καθόλου...
Δεν σε φίλαγε η κοπέλα ή εσύ δεν το επιδίωξες ?
S
spipis71
12 September, 2018
Το κορίτσι δίνει γλωσσόφιλα στο φουλ, δεν τα τσιγκουνεύεται καθόλου.
L
liaris
12 September, 2018
Οταν ξεκινησαμε το παιχνιδι εκανα κινηση για φιλι αλλα εκεινη ξεκινησε να φιλαει τον λαιμο μου.. μετα δεν το επιδιωξα !
G
gior7
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: