Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10 0.5
Xenia Your Angels
Call Girls 18 February, 2022 916
ΕΦηβος Ξανά
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
7.0
Συμπεριφορά/Social time
 
7.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
7.0
--Είπα μετά από την Μαρία να το ρίξω λίγο την ηλικία πιο κάτω να να δούμε θα ξανά θυμηθώ τα εφηβικά μου χρονιά, έτσι μήνυμα στην αγαπημένη μου άγγελο Νικόλ λέγοντας της για την ξένια μου απαντάει διαθέσιμη τις λέω έφυγε κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό στέκι.
--Παρφουμαρίζομαι σαν έφηβος σαν τότε που λουζόμασταν με κολόνια από πάνω μέχρι κάτω όταν θέλαμε να ρίξουμε γκόμενα που μας είχε μπει στο μάτι για τα καλά, κάπως έτσι έκοβα και την ξένια όταν έκανα την προεργασία μου κοιτώντας τις φωτός της, χτυπαει η πόρτα και ανοίγοντας την αντικρίζω ένα κορίτσι του Μπαμπά σαν τις φωτός λεπτοκαμωμένο με καστανόξανθο μαλλί μέχρι την μέση ντυμένη με ασημί μπλούζα ολόσωμη με τακουνιά γόβες. Διαβαίνοντας την πόρτα κάπως αμήχανη και ολίγον προβληματισμένη με τα γεγονότα που συμβαίνουν στην Ουκρανία λογικό το ίδιο θα μου συνέβαινε και έμενα άμα η πατρίδα μου είχε πόλεμο με τους Μογγόλους, προσπάθησα να την ηρεμήσω να την κάνω να αισθανθεί ασφάλεια και ότι γίνει μεταξύ μας θα γίνει με φροντίδα και προδέρμ. Έτσι την φίλησα γλυκά και σαγηνευτικά ανταποδίδοντας μου το ίδιο, στην συνέχεια την έγδυσα βγάζοντας την ολόσωμη μπλουζίτσα της με όμορφο τρόπο πάνω από όλα σαν κύριος και όχι σαν ούνος, μου φανερώθηκε ένα εφηβικό λεπτό σωματάκι με ρόγες και βυζί Α+ με άκρα περιποιημένο μόνο πάνω.
--Αγώνες παίχτηκαν δυο αλλά μόνο ο ένας ήρθε σε επιτυχία γιατι ο άλλος μας πρόλαβε ο χρόνος της λήξης, την σήκωσα στα στιβαρά μου μπράτσα αγκαλιάζοντας με από το λαιμό και σαν ερωτευμένοι την ξάπλωσα στο κρεβάτι δίνοντας της φιλιά με πάθος και ερωτισμό, μόλις κατέβηκα στο στενό μικροκαμωμενο μουνάκι της άρχισα να το γλύφω βγάζοντας αμέσως κραυγές ηδονής κάνοντας την να πλημμυρίσει με υγρά απόλαυσης στην συνέχεια έγειρα το σώμα μου σε στάση 69 δίνοντας τον μητσάρα μόλις είχε αρχίσει να τον γλύφει η νεαρά με τρόπο εφηβικό κάνοντας τον να καρδαμώσει κι άλλο μετά την έβαλα γονατιστή απολαμβάνοντας την εφηβική πίπα στον καθρέφτη με το κεφαλάκι της να κάνει τις κινήσεις του πέος θηλασμού δεν άντεξα το θέαμα φόρεσα σκουφί έκατσα γονατιστός και την άφησα να τον υποδεχτεί, γιατι τα μεγέθη ήταν δυσανάλογα στενό και μικρο μουνί μεγάλο καυλί εγώ κάπως έπρεπε να εισχωρήσει με τρόπο φρουί ζελέ αφού τα κατάφερε άρχισε να γίνεται όλο ένα και καλύτερα χοροπηδώντας σαν έφηβη πάνω στα μπούτια μου υπό τους ήχους σπλατς σπλουτς στην συνέχεια την έστησα στον καθρέφτη αλλά δεν άντεξε γιατι ο μητσάρας καρφώθηκε ακόμα πιο πολύ μέσα της κάνοντας την να δυσανασχετεί οπότε για να μη την κάνω να νιώσει άβολα την έβαλα στο κρεβάτι με πίσω κολλητό και αφού την σφυροκόπησα με προσοχή ήρθε και η λήξη του πρώτου γύρου.
--Πήγε για ντους γυρνώντας και εγώ ξαπλώσαμε ενώ αυτή κοιτούσε τα γεγονότα στην χωρά της ήταν να μην γίνει το κακό εκεί πέρα ελπίζω να λήξη σύντομα και να μην θρηνήσουμε άλλα θύματα, τέλος πάντων με τα λίγα φτωχά αγγλικά της μου είπε σπουδάζει διακοσμήτρια ή και μπορεί να έχει τελειώσει διότι δεν ξέρει καθόλου να μιλάει καταλαβαίνει όμως, όποτε δεν άργησα ξανά κατέβηκα στο στενό εφηβικό μουνάκι της που μόνο αυτή την φορά το απόλαυσε στο μέγιστο κάνοντας να έρθει σε οργασμό αρκετές φορές δεν άντεξα να την βλέπω να σπαρταράει και σκούφωμα ο μητσαρας και άρχισε το σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις μόνο που μας πρόλαβε το ξυπνητήρι οπότε και την άφησα να μπανιαριστεί τις άφησα το αντίτιμο ντύθηκε και την αποχαιρέτησα για να πάει να βρει τις έφηβες φιλενάδες της να εξιστορήσει με ποιον γαμήθηκε ελπίζω να πει τα καλύτερα για αυτό είμαι σίγουρος Χαχαχαχαχαχαχ.
--Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με μια έφηβη πιτσιρίκα μικροκαμωμένη με ωραίο λεπτό σωματάκι η οποία λόγο γεγονότων δεν την άφησε να απογειωθεί μαζί μου ή ίσως δεν ειναι ακόμα έμπειρη να συν αναστραφεί αθλητές του επιπέδου σίγουρα έχει προσόντα και ταλέντο ειναι δοτική και ξέρει να σε κάνει να νιώσεις έφηβος ξανά εγώ αυτό πήρα από το ραντεβού μας το οποίο και χρειαζόμουν συστήνεται σίγουρα σε πιπινάκηδες αλλά και σε όσους τους αρέσουν οι έφηβες πιτσιρίκες για εμένα πάντως δεν ειναι παίζω σε ειδικές κατηγορίες με παγκόσμια στο ενεργητικού τους Χαχαχαχαχαχα αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας εύχομαι καλές αναμνήσεις του παρελθόντος.@(Written At Adult Forum).

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 24, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού