Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10 0.5
Call Girls 19 August, 2012 671
Ειδική περίπτωση
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Δυο φορές έχω πάρει το συγκεκριμένο μικρό και θεωρώ ότι ήταν υπεραρκετές. Η Χρύσα έχει το καλό ότι απαντά η ίδια στα τηλεφωνήματα και ότι είναι πολύ γρήγορη στο να έρθει γιατί την φέρνει ο συνεργάτης της με ΙΧ, οπότε για όσους θέλουν κάτι "εδώ και τώρα" για να φύγουν τα χοντρά είναι καλή περίπτωση.
Η κοπέλα είναι κοντή όχι πάνω από 1,62 με καλούτσικο κώλο και μεγάλο στήθος που δεν έχω επιχείρημα (πχ ουλές) για να πω ότι είναι ψεύτικο. Ούτε χοντρή ούτε αδύνατη, κανονική θα έλεγα. Στο πρόσωπο τώρα είναι μελαχρινή με γαλάζια μάτια χωρίς όμως να είναι κάτι το ιδιαίτερο. Ντύσιμο casual, θα μπορούσε να είναι πιο προσεγμένο. Καταγώγη δηλώνει Κρήτη και πίστεύω ότι συμβαίνουν δυο τινά. Είτε είναι ξένη με πολλά χρόνια στην Ελλάδα είτε είναι απο κανά χωριό πάνω στα βουνά και βγάζει αυτό το επαρχιώτικο στη συμπεριφορά. Ελλήνικα μιλάει μια χαρά πάντως και δέχεται incall οπότε γλιτώνεις τα λεφτά του ξενοδοχείου.
Αφού σου λέει το μενου και σε ρωτά αν δέχεσαι (στα θετικά αυτό) πάει για μπάνάκι. Στη συμμετοχή δε λέει πολλά πράγματα, πίπα μέτρια εως κακή, μάλιστα το ξεσκούφωτο το χρεώνει +20, σε παροτρύνει βέβαια για ξέσκισμα αλλά δυσανασχετεί με τα μπατσάκια στο πωπό. Δεύτερος γύρος είναι +20 και εγώ δεν δοκίμασα καμια από τις δυο φορές.
Στο social time της που προσωπικά το θεωρώ το μεγάλο της μειονέκτημα, σου βγάζει ένα στυλάκι κακομάθημένης μαθήτριας. Βέβαια υπόθετω ότι κάποιους τους φτιάχνει αυτό όπότε όσοι έχουν φαντασίωση να παίξουν τον καθηγητή που τιμωρεί την άτακτη μαθήτρια ας ψαχτούν. Οι υπόλοιποι μπορούν να τη βρούνε με άλλες καλύτερες επιλογές.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 15, 2013
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Εξτρά €
20
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ψεύτικες / Άλλη κοπέλα
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Ηλικία Πελάτη
34
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού