Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10 0.5
Call Girls 09 January, 2021 1200
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Έφαγα προ ολίγων ημερών μεγάλη απογοήτευση παίδες. Είχα τη φαεινή ιδέα να συναντήσω την Χριστίνα. Μόλις ήρθε στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και την είδα έφαγα μεγάλη ξενέρα. Απλά, δεν μου άρεσε η γκόμενα. Δεν θα γύριζα στον δρόμο να την κοιτάξω καν. Απορώ δηλαδή με τους συναγωνιστές. Σε αυτήν την τιμή (90+20=110€ για ξεσκούφωτη πίπα) σίγουρα βρίσκεις καλύτερα πράγματα. Τόσο χάλια είναι λοιπον η πιάτσα?
Πρόσωπο μέτριο προς το άσχημο, με πολλές γωνίες και άσχημο στόμα και με γυαλάκια τα οποία εμενα δεν μου άρεσαν σαν στυλ.
Σώμα μέτριο!!! Απορώ πως οι συναγωνιστές το εκθειάζουν. Καταρχάς, πολύ κατώτερο των φωτογραφιών. Μάλιστα, πιθανόν οι φωτογραφίες των τελευταίων αγγελιών να είναι ψεύτικες. Το βυζι είναι καλοσχηματισμένο, αλλά πώς να το κάνουμε, είναι πλαστικό. Νοιώθεις στα χερια σου εκείνο το τζελοειδές πράγμα που βάζουν.
Ο κώλος είναι απλά οκ. Μικροκαμωμένος, ουχί τουρλωτός. Κατα τ'άλλα, το σώμα της είναι συμπαθητικό, με αδιάφορη αφή και οσμή.
Στην συμπεριφορά και την καθαριότητα είναι μια χαρά η κοπέλα, πολλή καλή δηλαδή, αλλά τι να το κάνεις? Στη συμμετοχή δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί ήμουν πολύ ξενερωμένος και σίγουρα της το μετέδωσα. Οκ, η πίπα της είναι πολλή καλή, αλλά αν πρέπει να ΄πηγαίνει το μυαλό σου αλλού για να ερεθιστείς τότε...τραβάς και μία με την παλάμη σου που είναι και τζάμπα.
Θα επαναλάβω πως είναι πανάκριβη για αυτό που είναι...ήθελε και άλλα 20 € σε περίπτωση που ήθελα και επαναληπτικό γύρο. Άρα σύνολο θα πήγαινε 130 €. Σε τέτοιες τιμές πιστεύω πως πρέπει να είναι ωραία η γκόμενα, πώς να το κάνουμε! Είναι καλομαθημένες, τι να πω....

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 03, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
90
Εξτρά €
20
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού