Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10 0.5
Call Girls 31 December, 2020 1989
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Δευτερα του Πασχα ολα τα κοριτσια του γραφειου απων επιστροφη στην πατριδατους για της γιορτες,Ο παντα προθυμος φιολος του γραφειου,μου προτειναι τη XRISTINA,δεν θα αργησω να στη στειλω,σε λιγοτερο απο 30 λεπτα,στην πορτα μου,ανοιγωντας την πορτα ενα ομορφο γλυκο κοριτσακι ,ξανθο,με υποδεχετε με ενα ζεστο φιλη,
Προσφεροντας της ενα χυμο,ανταλλαξαμε ευχες,τσουκγρισαμε και απο ενα αυγο,για το χριστος ανεστη
Ομορφα αρχησα να τη γδυνο και τοτε ενα λευκο σωματακι φορουσε ενα καυλιαρικο κοιλοτακι απο αυτα που σε φτιαχνουν,δεν αργησε τα γλυψηματα παντου,εγω με τη γλωσσα χαρικα το ροδαλο μουνακιτης,πανεμορφα μουνοχειλα,ομορφο κολαρακι,η πιπατης απλα καλη με προσπαθεια ,για κατι καλητερο, ενα 69 πολλη καλο το ομορφο μουνοκλορακιτης δεχτηκε πολλες τη γλωσσα μου να μπαινει μεσατης,τελειωσα στο στοματης ,μου ρουφηξε και το μεδουλι,ολες οι μικρες την ιδια εχω καταλαβη συνηθεια.ενα γρηγορο ντουζακι,και διαλειμμα χαλαρωμα αγγαλιτσα στον καναπε,σου δινει την αισθηση της γκομενουλας,που προτιμαει καλητερα με βετερανο και σιγουρο χαρτζιλικη, παρα με πιτσιρικα γκομενο που να πληρωνο,και το fredo απο την τσεπημου,
Ενας δευτερος γυρος τρυφερο φιλακι στο στομα,αν και δεν της στο ζητησα γλυψιμο στα ποδια ,που με φτιαξανε,ανεβηκαι μεχρι το κεφαλι γλυφοντας με,το ιδιο της εκανα και εγω μη χορτενοντας,το μουνακι της
Μου φορεσε το προφυλακτικο με το στομα,στηθηκε στα τεσσερα,απολαμβανοντας το πουλι μου μεσατης καυλωσε,περιμενεμε γουσταρο σημερα να χυσω μαζι σου,ηρθα καυλωμενη,χυσαμε μαζι,πολλη διακριτικα μου εβγαλε το προφυλακτικο,μπανιο, ντυσημο,
Το τηλεφωνο απο το γραφειο,ακριβως 5"πριν ,φιλε κατι πρεπει να κανεις με το θεμα τηλεφωνο, με πεντε πριν πεντε μετα δεν θα μεινη κανεις χωρις να γαμηση,ας περιμενη ο επομενος,στο λενε και αλλοι οπως διαβαζω,
Αυτο ειναι το μονο αρνητικο απο σενα κατα τα αλλα εισαι αψογος σωστος σε οσα λεμε 1000%,
Το ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ συγουρα θα το ξαναπαρω,τα αξιζη τα λεφτα του,

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 25, 2011
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού