Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 1 10 0.5
Call Girls 30 March, 2017 886
Μιά ασιάτισα στην Αθήνα ...
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Η Zhanna λοιπόν μου είχε "κολλήσει" στο μυαλό εδώ κι ένα χρόνο, από το mamba, αλλά δεν έκατσε τότε. Γι αυτό όταν βγήκε με το γραφείο είπα πως ήταν η ευκαιρία.
Είχα αρκετά ψηλές προσδοκίες, λόγω ασιατικής καταγωγής, και αναφορών από γνωστούς.
Δεν διαψεύσθηκα μεν, δεν επιβεβαιώθηκα δε ...
Η Zhanna είναι μια γυναίκα (γυναίκα κι όχι κοπέλα, κατά τη δική μου εκτίμηση μεταξύ 35 και 40 χρονών) που λογικά στην ηλικία της θα έπρεπε να έχει ώριμο ερωτισμό και κατασταλαγμένα "θέλω" και "δεν θέλω", και συνεπώς θα έπρεπε στο κρεββάτι να αποδίδει. Φευ ... η πρώτη ατάκα της με τα σπασμένα αγγλικά της ήταν "μαθαίνω το σεξ τώρα απ' όταν είμαι στην Ελλάδα" ... (γκλούπ!!!) ...
Ξεκινώντας απ' αυτό, η συνεύρεση ήταν προδιαγραμμένη. Δεν μπορώ να πω ότι δεν ξεκλειδώθηκε, ούτε και κατά διάνοια πως ήταν "κομοδίνο". Αλλά δεν μπορούσε να δώσει κάτι παραπάνω απ' ότι έπαιρνε, έτσι ώστε να υπάρξει η απαραίτητη κορύφωση της ερωτικής διαδικασίας και να οδηγηθούμε κι οι δύο σε πραγματικό εκστατικό οργασμό. Ήταν απ' αυτές τις περιπτώσεις που μια μέρα μετά τη συνεύρεση δεν θυμάσαι ακριβώς τι και πως, αλλά παρόλα ταύτα δεν γαμοσταυρίζεις για την άτυχη εμπειρία κι έχεις μια υπόγλυκη γεύση, καθόσον είναι αρκετά γλυκειά και ακολουθεί τον παρτενέρ της (έστω και κουτσά-στραβά). Σίγουρα έχει αρκετό ερωτισμό κρυμμένο μέσα της, αλλά πρέπει να σκάψει κανείς πολύ βαθειά, και μια τέτοια επι πληρωμή συνεύρεση δεν προσφέρεται για τέτοιες ανασκαφές ... και σίγουρα δεν θα είναι ο επι πληρωμή περιστασιακός εραστής της που θα μπορέσει να ολοκληρώσει μια τέτοια ανασκαφή!

Στα πεζά ...
Σώμα και πρόσωπο αρκετά ιδιαίτερα, που σ' εμένα αρέσουν, αλλά αντικειμενικά όχι κάτι "σούπερ". Σίγουρα και το σώμα της και το πρόσωπό της αποπνέουν και αναδύουν ερωτισμό σε μεγάλο βαθμό, και αυτό είναι μια παγίδα σε σχέση με την κάπως υποτονική συνέχεια. Χείλη σκαρκώδη για πολλές αμαρτωλές σκέψεις και ορέξεις, μάτια που "χαϊδεύουν", συμπεριφορά νωχελική και άκρως ερεθιστική.
Στο κρεββάτι δεν συνάντησα κάποιο "όχι", αλλά ούτε και κάποιο πραγματικό "ναι" ....
Στα ποροκαταρκτικά δεν αντιδρούσε ιδιαίτερα. Στοματικό αδέξιο, αερόπιπα με τόνους σάλιο (το σεντόνι είχε μετά μια τεράστια κηλίδα). Αρχίζει να συμμετέχει κυρίως με τη διείσδυση, με φωνούλες, λάγνες ματιές και αναστεναγμούς αληθινούς (ή τουλάχιστον αληθοφανείς). Ακολουθούσε και σε χαμηλές και σε ψηλές στροφές, αν και στις ψηλές στροφές έβλεπες πως σαφώς ερχόταν γρήγορα ο κορεσμός, οπότε για να υπάρξει συντονισμός έπρεπε να χαμηλώσεις στροφές. Οργασμούς πρέπει να είχε, αν και δεν ξέρω κατά πόσον η ίδια τους αναγνωρίζει.
Συμπερασματικά, κρίνω πως είναι μια περίπτωση που σε άλλες συνθήκες θα μπορούσε να αποδώσει και να προκαλέσει μια πραγματική ερωτική πανδαισία, αλλά όπως έχει χειριστεί τον ερωτισμό της και υπό τις συνθήκες πληρωμένου σεξ αυτό είναι από πολύ δύσκολο μέχρι ανέφικτο ...
Και μια υπενθύμηση ακόμα μια φορά: οι κριτικές είναι πάντα υποκειμενικές, ανάλογα του τι βιώνει ο καθένας!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 01, 2027
Πόλη
Κλινόν Άστυ
Χώρα
Προτεκτοράτο "Ελλαδιστάν"
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
200
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
Αιωνόβιος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού