Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 7 10 0.5
Call Girls 31 January, 2013 1101
πιπινοειδης κατασταση
Γενική βαθμολογία
 
8.5
λοιπον επειδη το link ακομη και ετσι που το ειπες παλι δεν δουλευει..εκανα copy-paste.............οποτε
λοιπον απο τις τρεις νεες του γραφειου..διαθεσιμε ς την ωρα που ηθελα ηταν η αναστασια και η ζινα..ειπα στην Β. στειλε μου οποια θελεις..και ηρθε η ζινα..κοριτσακι 19 χρ. απο το snt.petersburg της Ρωσιας (θυμηθηκα roco sifr καταστασεις..τυχαιο δεν νομιζω ) αγγλικα δεν σκαμπαζει.. οκ..θα κανει ομως τα παντα για να καλυψει το hundigap αυτο..στην πραγματικοτητα ειναι σαν να βλεπεις την κατερινα Νο 2....εχει το κοριτσακι το αισθημα της ανασφαλειας..με ρωτησε απο την αρχη αμα της αρεσω..αλλα και της ωραιοπαθειας επισης (κοιταζοταν στον καθρεφτη αρκετες φορες)...εγω αυτο που καταλαβα απο ολη την συναντηση ηταν οτι και ετσι της αρεσεις..θα καταντησει το κοριτσακι sex machine στο κρεβατι..τρελαινετα ι για το ιεραποστολικο style και να της γλυφεις το αυτι - λαιμο συναμα ..κουλοριαζοταν εδινε ρυθμο μονη της και τελειωσε το πιτσιρικι δυο φορες ..βεβαια αυτο καπως μου την εσπασε..γιατι ενω τη ειχα στο 2o γυρο στο doggy style γυρισε και με παρακαλεσε να την ξαναπαρω στο ιεραποστολικο ενω με εγλειφε στο λαιμο και τα γλωσσοφιλα της ανασταιναν ακομη και νεκρους..οποτε και εγω μετα απο την χαρη που της εκανα..της τα εδωσα και στο στομα.. οποτε ισοπαλια .....εν τελει GFE καθαρα κατασταση...ειναι σαν να βλεπεις την κατερινα Νο 2 του ιδιου γραφειου..εφευγε και ακομη με ειχε στα γλωσσοφιλα..δεν πιστευε και τη ηλικια μου ακομη..αυτα απο εμενα ελπιζω να βοηθησα.και ενα μπραβο στον Κ. για τα κελεπουρια που βρισκει..αν θα την ξαναπαρω μαλλον όχι..γιατι εχω και εγω τις αρχες μου ..ποτε επι πληρωμης την ιδια δυο φορες (βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 01, 2013
Πόλη
athens
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού