Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 17 July, 2016 17984
Αγνό ραντεβού
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Ραντεβουδάκι με την Αγνή διαβάζοντας τα καλά λόγια για αυτήν. Ανταλλάξαμε μερικά μνμ μέχρι να βρούμε την ημέρα και την ώρα που βόλευε και τους δύο και χτες την παρέλαβα από σταθμό του μετρό και πήγαμε σπίτι μου.
Τι πρέπει να έχετε λοιπόν υπόψη: διαβάστε την κριτική του pinhead, όπως τα λέει ακριβώς. Αν δεν βαριέστε να διαβάσετε και τα δικά μου να πω ότι η αγνή είναι είναι μία πολύ συμπαθητική κοπέλα ένα τικ αφρατούλα, κοντούλα (παιδιά αν δεν σας αρέσουν οι κοντούλες, να τις δίνετε σε μένα) με πολύ γλυκά ματάκια και στρογγυλό προσωπάκι και αυτό που προσφέρει είναι κυρίως μασάζ αλλά και μία δόση ήρεμου καθησυχαστικού σεξ. Από υπόλοιπη εμφάνιση δεν είναι τοπ μόντελ να πεις θέλω να την σκίσω αυτή δηλ. δεν είναι κατηγορία call girl, το ξέρει και το λέει και η ίδια, σαφώς και η τιμολόγηση των υπηρεσιών είναι βασισμένη σε άλλο σκεπτικό. Εννοείται ότι θα βρει κι αυτή το κοινό της που θα την κάνει κέφι. Κάνει όμως και καλό δυνατό μασαζάκι σε όλο το σώμα (εγώ πρώτη φορά έκανα μασάζ και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά) και μετά σε ξεφορτώνει με τον δικό της γλυκό τρόπο που δεν θα μείνει κάποιος παραπονεμένος αρκεί να έχει στο μυαλό του ότι δεν είναι καθαρόαιμο call girl. Βέβαια επειδή μιλάει ικανοποιητικότατα ελληνικά έχει και ευχάριστο σόσιαλ, με πολύ γέλιο αν τα βρείτε, άσε που όταν αναπτυχθεί και μια σχετική χημεία θα τα πει και τα βρωμολογάκια της στο κρεβάτι, έτσι ίσα να ανέβει λίγο η θερμοκρασία.
Στήθος δυνατό, στοματική περιποίηση που της αρέσει, αλλά να ξέρετε αν δεν της αρέσει κάτι στο ραντεβού θα σας το πει, δεν θα κολλώσει, χωρίς όμως και να προσβάλει. Μου έβγαλε μια συμπάθεια, μια και μιλήσαμε αρκετά, δεν βιαζόταν (θετικό αυτό) παρά το ότι είχε το άγχος να προλάβει τις συγκοινωνίες (ολόκληρο ταξίδι για να έρθει με τα μέσα). Αλλά όλα οκ, πολύ καθαρή, γενικά μια καλή σούπερ vfm περίπτωση για να περάσεις ένα ευχάριστο διάλειμμα. Πιο extreme πράγματα όπως cim ή cif που μπορεί να σκέφτεστε μάλλον θα πρέπει να τα ξεχάσετε με την αγνή, ούτε κουβέντα, αλλά για ισπανικό τελείωμα στο στήθος δεν θα αρνηθεί ίσα ίσα που θα σας παροτρύνει μια και διαθέτει επάρκεια εξοπλισμού. Είναι πως να το περιγράψω, σαν να ξέρετε μια φίλη χρόνια και κει που καθόσαστε την παίρνετε τηλ και λέτε δεν έρχεσαι ρε αγνή να με πατήσεις λίγο στη πλάτη, να τελειώσω και στα βυζάκια σου έτσι να περάσει όμορφα το βράδυ μας; ε, κάπως έτσι (πολλοί θα θέλαμε να έχουμε πολλές τέτοιες φίλες που να μας τα κάνουν αυτά αχ).
Κάπνισε και τα τσιγαράκια της λοιπόν, ήπιαμε και το κρασάκι μας και αφού πέρασε η ώρα χαλαρά με αρκετό γέλιο και αφού έκανα κι εγώ μια προσπάθεια να της προσφέρω μασάζ, πέρασε το δίωρο νεράκι. Της έδειξα επίσης τις κριτικές της εδώ στο φόρουμ, μου είπε πως δεν τις είχε υπόψη και εντυπωσιάστηκε. Θα την ξαναπροτιμήσω. Αν παρέλειψα κάτι, ρωτήστε ελεύθερα!
Ευχαριστώ για την ανάγνωση!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 19, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
2 ώρες
Τιμή €
80
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Δυνατό, χαλαρωτικό
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *