Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 17 July, 2016 17984
Το σούπερ ζουμπουρλούδικο
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
6.5
Συμπεριφορά/Social time
 
9.5
Συμμετοχή
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Την Αγνή την έψαχνα καιρό για ραντεβού και δεν τα είχα καταφέρει μέχρι πρόσφατα.
Τη συνάντησα για ένα 2ωρο ραντεβού στο Bill που μου είπε ότι προτιμάει για διάφορους λόγους.
Ήρθε λοιπόν στην ώρα της με ένα απλό ντύσιμο λίγο φουριόζα και αγχωμένη στην αρχή για δικούς της λόγους κάτι που με έκανε αρχικά να ανησυχήσω για την ποιότητα συμμετοχής στο ραντεβού.
Αφού όμως έκανε το ντουζάκι της και ένα τσιγαράκι (με την άδειά μου) είχε πλέον χαλαρώσει και αρχίσαμε τα παιχνίδια. Η Αγνή είναι μπαμπάτσικο κορίτσι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, τώρα πρέπει να είναι στα πιο παχιά της, γύρω στα 60 κιλά. Είναι κοντούλα γύρω στο 1.60, έχει πολύ συμπαθητικό στρογγυλό πρόσωπο με μαγουλάκια φουσκωτά και 3αρι στήθος φυσικό και αρκετά σφιχτό. Είναι γενικά ευχάριστη και χαμογελαστή, δίνει μπόλικα γλωσσόφιλα και στην πίπα είναι από τις πολύ καλές, με σάλιωμα, χωρίς χέρια και περιποίηση στα @@. Δέχεται mouth fuck αλλά dt δεν μπορεί να κάνει με τίποτα επειδή όπως λέει έχει πολύ κλειστό λαιμό.
Της αρέσει να δέχεται περιποίηση, καβλώνει και ενίοτε χύνει ανάλογα με τον χειρισμό. Θα πρέπει εδώ να τονίσω ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Στο νινάκι της έχει κάνει λεηζερ και δεν πρόκειται να συναντήσει κανείς συμπτώματα αξυρισιάς.
Κάναμε διάφορες στάσεις και το πρώτο τελείωμα ήρθε στο στοματάκι της μέχρι τελευταίας σταγόνας.
Ντουζάκι στο ενδιάμεσο και στο καπάκι ένα πλήρες, περιποιημένο και απολαυστικό χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα με χρήση αμυγδαλέλαιου για πάνω από 40 λεπτά. Η τεχνική της κορυφαία και πραγματικά το κατευχαριστήθηκα.
Μετά το μασάζ μου ζήτησε να γυρίσω μπροστά και ξεκίνησε διάφορα κόλπα μέχρι που με έκανε πάλι πύραυλο. Μου φόρεσε λάστιχο και ξεκίνησα σφυροκόπημα που κατέληξε αυτη τη φορά σε τελείωμα στην καπότα σε πλαγιομετωπική στάση.
Ήταν μια πολύ καλή συνάντση και σίγουρα θα την επαναλάβω σύντομα. Το μασάζ της είναι κορυφαίο και εφόσον κάνει 2 μπαλάκια με CIM και ζητάει 80 ευρω στο 2ωρο είναι από τα καλύτερα VFM της πιάτσας κατά την δική μου άποψη.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 30, 2018
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
2 ώρες
Τιμή €
80
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Πολύ καλή
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 December, 2018
Αν και πέρασε 1,5 χρόνος από την τελευταία φορά που συνάντησα την Αγνή θα συμφωνήσω απόλυτα με τον πουρονεανία. Εξαιρετικό μασάζ και "δεύτερο μέρος" και πολύ καλό VFM.
V
voyager
02 January, 2019
παιδια σορι το τηλεφωνο που το βρισκω για να κλεισω ραντεβου ???

Mad or Bad : Ζήτα το στο φόρουμ
L
luffy22
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *