Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 17 July, 2016 17807
Ωραιο σεξ & Μασαζ
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Συμμετοχή
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Λοιπον με την Αγνη ηταν ολο να βρεθουμε και κατι προεκυπτε και δε μπορουσα να τη βρω,Ωστωσο πριν λιγες μερες καταφερεμαι να συναντηθουμε στο Bill για ενα απολαυσικο διωρακι. Η Αγνη ειναι ενα ωραιο κοριτσακι με γλυκο προσωπακι με λιγα κιλακια παραπανω αλλα με τρομερες βυζαρες ομως που θες να χαθεις μεσα τους. Σχετικα με τη συμπεριφορα της ειναι ομιλητικη και μπορεις να περαεις ευχαριστα την ωρα σου ενω ειναι και αρκετα καθαρη.Στα του αγωνα τωρα η κοπελα το κατεχει το αθλημα πολυ καλα ξεκιινησαμε με ενα πολυ καλο μασαζ που μου εκανε και με χαλαρωσε αρκετα μετα απο μια δυσκολη μερα που ειχα.Αφου τελειωσε με το μασαζ αρχισαμε τα χαδια και ανταλαξαμε πολλα φιλια με γλωσσα ,μου,πηρε μια τρομερη πιπα χωρις χερια και σαλλιοντας τον αρκετα.Επειτα αλλαξε δυο τρεις στασεις και τελειωσα στις υπεροχες βυζερες της.
Επειτα πηγαμε και δυο για μπανακι και χαλαρωσαμε μιλωντας για διαφορα πραγματα. Αρχισαμε λιγο παλι τα γλωσσοφιλα τις εγλυψα εγω τις βυζαρες και αυτη μου πηρε πιπα αλλαξαμε δυο τρεις στασεις και τελειωσα στο σωμα της,
Ηταν μια ευχαριστη απολαυση και σιγουρα θα την ξαναδω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 16, 2019
Πόλη
Αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
2 ωρες
Τιμή €
80
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
ολα
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού