Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 21 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 17 July, 2016 17984
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.5
Συμπεριφορά/Social time
 
8.0
Συμμετοχή
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ
 
7.5
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
Συναντησα τη κοπελα πριν καποιους μηνες σε ξενοδοχειο στο κεντρο οπου μου προτεινε η ιδια! Συνενοηση πολυ καλη και ευγενεστατη. Αρχικα τη ρωτησα αν ισχυει το δυωρο με 80e και ειπε ναι. Μπαινει στο δωματιο πολυ γλυκια και θερμη τολμο να πω.....δε προσπαθει να σου φαει χρονο και μπαινει στο ψητο κατευθειαν. Φιλια δινει συμετεχει σε ολα και με το παραπανω...μονο πρωκτικο δε κανει! Το μασαζ μπορω να πω μετριο αλλα δε με χαλασε καθολου. Σε ολη τη διαρκεια ηταν υπεροχη ...θα ηταν ενα απο τα πιο τελεια ραντεβου με κοπελα ΑΝ στο τελος οταν ηρθε η ωρα της πληρωμης πηγα να της δωσω τα 80e αλλα μου λεει οτι ειχαμε πει 100e κατι που δεν ισχυε....τεσπα ειχα περασει τελεια οποτε δε με ενοιαζε το εικοσαρικο...χαλαλι της. Οι υπηρεσιες αξιζουν και παραπανω απλα αυτο που με χαλασε λιγακι ηταν λιγο η πονηρια της......Κατα τα αλλα γαματη τη συστηνω ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 15, 2019
Πόλη
Αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
2 ωρες
Τιμή €
100
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Κανονικο
Είδη massage
  • Foot massage
  • Prostate massage
  • Reflexology
  • Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 December, 2019
Χμμμμ.... και εγώ για 80€ θυμάμαι για το 2ωρο. Βέβαια πέρασαν περίπου 2 χρόνια από την τελευταία φορά που τη συνάντησα. Ενδεχομένως στο ενδιάμεσο να προέκυψε αύξηση
V
voyager
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *