Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 15 10 0.5
Nancy Athens Massage Girl
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 18 March, 2016 43995
Σωστή επιλογή...
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
10.0
Εμφάνιση σώμα
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Συμμετοχή
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ
 
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Συνάντηση πριν λίγο με το κορίτσι... Η συνάντηση είχε ξεκινήσει καλά από την στιγμή που κανονίζαμε το ραντεβού.. Ευγενική και ευδιαθετη... Τώρα στα της συνάντησης, δεν μου αρέσει να τα αναλύω... Θα πω ότι η κοπέλα έχει πάρα πολύ ωραίο σώμα και πολύ ωραίο πρόσωπο... Είναι μέσα στο χαμόγελο και της αρέσει να σε περιποιείται.. Ήρθε ηλιοκαμμενη (εγώ πρότεινα την κλασσική συνταγή γιαουρτιού) αλλά δεν την εμπόδισε να με κάνει να νιώσω άνετα και όμορφα... Στα του αγώνα θα πω ότι τιμάει τα λεφτά του πελάτη και το κυριότερο είναι πεντακάθαρη... Μια επιλογή όπως της είπα και αργότερα που θα τιμηθεί λίαν συντόμως... Σε ευχαριστώ όμορφη... (και κάνε μανίκι όπως σου είπα.... )

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 13, 2020
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
60 λεπτά
Τιμή €
80
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
Καλη
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 May, 2020
Μπράβο πάντα να περνάς έτσι καλά.
M
mad-or-bad
13 May, 2020
Εύγε συναγωνιστή. Για να βάλεις τόσο ψηλή βαθμολογία πάει να πει ότι αξίζει το κορίτσι. Θα τιμηθεί σύντομα και αυτό.
K
kostas-papadopoulos-2
14 May, 2020
Φίλε μου μπράβο που πέρασες όμορφα. Θα μπορούσες όμως να γράψεις περισσότερες λεπτομέρειες κυρίως για την εμφάνιση της κοπέλας και τον χώρο που έγινε η συνάντηση. Ήταν το σπίτι της ή το μασαζομάγαζο που εργάζεται?
V
voyager
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: