Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 1 10 0.5
ΨΆΧΝΟΝΤΑΣ ΚΟΡΌΙΔΑ
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χώρος
 
9.5
ποτά
 
3.0
Μουσική
 
8.0
Εξυπηρέτηση μαγαζιού
 
7.0
Τρίτο βραδυ στην Πραγα και επισκευθηκαμε το darling, με τα χιλια ζωρια απο την μερια μου γιατι ειχα μυριστει οτι θα ηταν μουφα και τρωνε λεφτα απο τουριστες. Στην αρχη μας προσεγγισε ενας κραχτης του μαγαζιου και μας ειπε να μας βαλει μεσα τσαμπα να δουμε το μαγαζι, παμε εμεις λοιπον μεσα , χωρις εγω να εχω καμια ορεξη να την πατησω δευτερη φορα στην Πραγα (Τωρα θυμήθηκα οτι παλαιότερα ειχα δει ταξιτζή να πηγαίνει 2 τουριστες στο μπουρδελο κων/λεως 166 και να τους λεει οτι ειναι στουντιο και να δινουν απο 50 ευρω ο καθενας και μολις μπηκαν στο δωματιο η τσατσα εδωσε τα ρεστα στον ταξιτζι....χαχαχα) , οδικος μου κατευθειαν πλήρωσε εισοδο για αυτον και για μενα απο 14 ευρω το ατομο. Αντε λεμε να πανε να γαμηθουν. Παμε παιρνουμε μια μπυρα απο 14 ευρω η μια. Μεσα ειχε αρκετες κοπελες αλλες να κανουν στριπ σοου και να προσθαουν πολ ντανσινγκ...αλλες gogo ,ντυμενες μπατσινες ,και κατι αλλα αλλα δεν προσφαιραν καμια υπηρεσια , για χορο ηθελαν 120 ευρω για μιση ωρα το πολυ..και στα 160 εριχνες και ενα μανίκι για 20 άντε 30 λεπτα. Εγω φυσικα δεν γαμησα και ουτε εδωσα και πολυ σημασια στα σοου , περιμενα να περασει η ωρα να φυγουμε να παμε σε κλαμπακι να φαμε καμια χυλόπιτα απο σλοβακα εκ μπρατισλαβας....χαχαχαχα...Το μερος ηταν αδιαφορο για μενα και δεν εχω να προσφαιρω πολλα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 22, 2019
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 March, 2019
Η βαθμολογια που φαινεται δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα καθως ο χωρος και η εμφάνιση των κοριτσιων ειναι τελειως αντιθετες απο τις υπηρεσιες και τις τιμες του συγκεκριμενου μαγαζιου και για αυτο καλυτερα καποιος να μην παρασυρθει απο αυτα.
A
artinos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *