Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 35 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 23 December, 2020 5682
Bill μετά την Καραντίνα..
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Χώρος
 
8.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση/service
 
9.0
Πρόσβαση & parking
 
7.0
Αναμονή
 
8.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση ποιότητας-τιμής
 
9.0
Επίσκεψη στο δεύτερο σπίτι μου μετά απο 3 μήνες λοιπόν..
Μπήκα μέσα και η πρώτη αλλαγή που συναντάς σε σχέση με πριν 3 μήνες είναι το πλεξιγκλας στην ρεσεψιόν. Νέες συνθήκες βλέπεις... Ζήτησα δωμάτιο για λίγες ώρες και μου είπαν να περιμένω 5 λεπτά γιατί το καθαρίζουν και με προέτρεψαν να κάτσω στο σαλόνι(δεν θυμάμαι πως λέγεται αλλιώς αυτός ο χώρος συγχωρέστε με). Εκεί βλέπεις σε κάθε τραπέζι να έχουν τοποθετήσει αντισυπτικό , για να πλύνεις τα χέρια σου . Δεύτερη αλλαγή.
Καθώς περίμενα υπήρχε έντονη κινητικότητα στη ρεσεψιόν . Ένας πήγαινε , ένας ερχόταν. Χαμός. Φροτνίζουν να είναι όλα εντάξει, να πάνε όλα καλά και αυτό είναι καλό, γιατί σε κάνει να αισθάνεσαι ασφαλής, ότι σε προσέχουν.
Μετά απο λίγο μου έδωσαν δωμάτιο , πλήρωσα με κάρτα(καλό να αποφεύγουμε τα μετρητά αυτόν τον καιρό) και ανέβηκα. Ήταν ανοιχτό το δωμάτιο και μόλις μπήκα πραγματικά φαινόταν μεγάλη διαφορά απο ότι πριν 3 μήνες. Είχε όλο μόλις καθαριστεί , φαινόταν, ήθελε προσοχη μεγάλη να μην γλιστρήσεις. Είχαν καθαρίσει κάθε επιφάνεια, πραγματικά όμως. Μπράβο τους για αυτό. Κατά τα άλλα αν εξαιρέσεις αυτά, δεν παρατήρησα κάποια άλλη μεγάλη αλλαγη. Τα υπόλοιπα κύλησαν ρολόι... Ο χώρος μικρός γενικά, το μπάνιο υπερβολικά μικρό και επικίνδυνο να φας τούμπα, δυστυχώς μου έδωσαν δωμάτιο πολύ κάτω...
Ο κύριος λόγος που έγραψα ξανά κριτική για το bill ειναι για να προετοιμάσω τους φίλους μου να ξέρουν τι αλλαγές θα δουν όταν πάνε στο ξενοδοχείο για πρώτη φορά μετά απο την καραντίνα. Δεν χρειάζεται κανένας πανικός και κανένας φόβος. Προσέχουν οι άνθρωποι , μας προσέχουν να το πω σωστά, οπότε δεν χρειάζεται κανένας φόβος.
Ο δεύτερος πιο σημαντικος λόγος που γράφω την κριτική είναι για να ενημερωσώ ότι δεν ζητάνε καμία ταυτότητα , τίπτοα απολύτως. Όπως πριν έτσι τώρα. Πληρώνεις, παίρνεις δωμάτιο , ανεβαίνεις, πηδάς, και φεύγεις. Αυτά απο εμένα. Καλά να γαμάτε.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 02, 2020
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 June, 2020
για να την πέσεις πήγες γιατί στο σπίτι είχε φασαρία ή πήγες με κάνα κορίτσι ; εάν πήγες με κορίτσι , με πιο πήγες κτλ κτλ , κριτικούλααααααααααα θα έχουμε;
G
gpd
02 June, 2020
χαχααχ με κορίτσι πήγα βρε, σιγά μην πήγαινα για να κοιμηθώ στο πορνοξενοδοχείο.χαχααχ.
Κριτικούλα ήδη έχει ανέβει . Ρίξε μια ματιά πιο πάνω..
K
kostas-papadopoulos-2
02 June, 2020
gpd Εβαλε, μεγιά τα μάτια
αχαχαχαχαχαχαχαχα
M
mad-or-bad
02 June, 2020
μετά ανέβηκε μπρε , άξιοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
G
gpd
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *