Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 28 January, 2012 2273
My second ''house''
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Χώρος
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.5
Εξυπηρέτηση/service
 
9.5
Πρόσβαση & parking
 
8.5
Αναμονή
 
10.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση ποιότητας-τιμής
 
8.0
Πραγματικά θα ήταν πολύ άδικο να μην έγραφα δύο γραμμές για το Salem.

Βρίσκεται στην είσοδο της Αργυρούπολης (Μ. Γερουλάνου), εκεί που είναι και το περίφημο σήμα της Ολυμπιακής που πρόσφατα ανακαινίστηκε και επαναλειτούργησε. Ακριβώς δίπλα έχει ένα Πλαίσιο, οπότε τις λεγόμενες ώρες αιχμής σε συνδυασμό με την τοποθεσία η διακριτικότητα πάει λίγο περίπατο. Στις ώρες μη αιχμής τα πράγματα κρίνονται πολύ φυσιολογικά. Πάντως βρίσκεται σε πολύ εύκολα προσβάσιμο σημείο (Βουλιαγμένης, Αλίμου, Καρέας), γεγονός που αυξάνει το δυνητικό πελατολόγιο του.

Στο παρκάρισμα, καθόσον η στάση μετρό Αργυρούπολη βρίσκεται γύρω στα 1.000μ μακριά, τα πράγματα έχουν ως εξής. Στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου υπάρχει ένα πολύ μικρό και δύσχρηστο πάρκινγκ που δεν σας το προτείνω λόγω αυξημένου κινδύνου να σας το χτυπήσουν. Προτιμήστε στους γύρω δρόμους, θα βρείτε σχετικά εύκολα σε απόσταση 200 με 300μ το πολύ.

Κρατήσεις γίνονται δεκτές με ένα μικρό όνομα, για οποιαδήποτε μέρα και ώρα της εβδομάδας, αναλόγως βέβαια διαθεσιμότητας. Χορηγείται, αν το επιθυμείτε, και μικρή πολύ διακριτική πλαστική καρτούλα loyalty (με σχετική μέριμνα για παντρεμένους), όπου μετά από σχετική επίδειξη κάθε φορά που πάτε, σας κάνουν δώρο ένα δωμάτιο μετά από 5 επισκέψεις. Προσωπικό πολύ ευγενικό, χαμογελαστό και διακριτικό, μου κάνει εντύπωση που πάντα ρωτούν τις εντυπώσεις μου στο τέλος και όταν υπάρχει παρατήρηση φροντίζουν για την αποκατάσταση της. Room service αρκετά καλό σε ικανοποιητικούς χρόνους, όσες φορές παρήγγειλα καμιά μπύρα ή κρασάκι για κάποιο κορίτσι. Πριν την 16:00 σε κερνάνε καφέ ή χυμό. Το νεράκι είναι γενικά free of charge.

Τιμούλες διαθέσιμες στο άρτια δομημένο site του ξενοδοχείου, όπου καλό είναι όσοι θα το επισκεφθείτε για πρώτη φορά να κάνετε μια έρευνα για να περιορίσετε το χρόνο έκθεσης σε αδιάκριτα βλέμματα στη reception. Οι τιμές σε σχέση με τον νεώτερο ανταγωνισμό μάλλον θα φανούν λίγο τσιμπημένες, χωρίς βέβαια να είναι απαγορευτικές.

Δωμάτια γενικά καθαρά με πλήθος θεματικών διακοσμήσεων που διαθέτουν τα τυπικά κομφόρ (A/C, TV με πορνοκάναλα, σφραγισμένες πετσέτες). Παντοφλίτσες πάντως δεν διατίθενται. Λόγω παλαιότητας ξεκίνησε πέρσι μια ανακαίνιση η οποία δεν ξέρω αν έχει ολοκληρωθεί. Έχω δοκιμάσει όλο τον 1ο όροφο και κάποια λίγα από τον 2ο. Αγαπημένα δωμάτια το 102, 104 και 105, τα οποία αν έβγαζαν στόμα και μιλούσαν σίγουρα θα διηγούνταν πολλές αμαρτίες του voyager από προηγούμενα χρόνια όταν πήγαινα μόνο εκεί. Τελευταία μου επίσκεψη στις αρχές του έτους για ένα υπέροχο και μεγάλης διάρκειας ραντεβού με αγαπημένο κορίτσι του φόρουμ. Κάποια στιγμή θα το ξανατιμήσω

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2020
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *