Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 16 December, 2020 3620
Κορυφαίο για εμένα
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Είναι από τα ξενοδοχεία που για εμένα λόγω απόστασης είναι ο χώρος που επισκέπτομαι 9/10.

Χώρος πολύ καλός και προσεγμένος, ιδιαίτερα τα θεματικά δωμάτια που είναι VFM. Από σουίτα έχω πάρει μόνο την σπηλιά και είναι τεράστια και πολύ πρωτότυπη σε διακόσμηση, με τεράστιο κρεβάτι. τζακούζι, μεγάλη TV και δικαιολογεί την τιμή της. Σε αυτό το σημείο να πω, πως η ρεσεψιον με ενημέρωσε ότι τις Δευτέρες οι σουίτες (πλην μιας) έχουν προσφορά 50 ευρω το τρίωρο (τα Σαββατα πάνε 100 αν δεν κάνω λάθος).

Για να κλείσω το θέμα προσφορών, τα δωμάτια τις καθημερινές έχουν χαμηλότερες τιμές και επίσης πλέον στην ρεσεψιον σας δίνουν μια κάρτα που σφραγίζεται σε κάθε επίσκεψη (αν πάτε με διαφορετικές γκόμενες αποφύγετε το γιατί θα καρφωθείτε και θα σας "σφραγίσει" τίποτα άλλο) και στις 5 επισκέψεις έχετε 50% έκπτωση και στις 10 παίρνετε μια δώρο (3ωρο / θεματικό δωμάτιο).

Τα δωμάτια καθαρά, full καθρέφτη. Οι τουαλέτες δεν είναι τόσο προσεγμένες όσο τα δωμάτια αλλά καθαρές, με τα σαπουνάκια και τις πετσετούλες τους.

Θα ήθελα σαν τελευταίο να προσθέσω, την ύπαρξη καταλόγου από Sex Shop με τα προιόντα να έρχονται στο δωμάτιο με ένα τηλέφωνο στην ρεσεψιον Δονητές, εσώρουχα κτλ.

Πάρκινγκ ανετότατο μπροστά αλλά και πίσω από το Χοτέλι.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 08, 2011
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *